মোৰ যোনি তোমাৰ বাবে সদাই খোলা থাকিব :: Assamese New Sex Story

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, May 8, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    //krot-group.ru কোনো অদ্ভুত ধৰনৰ আকৰ্ষন আছিল এই মহিলা গৰাকীৰ প্ৰতি ৷ ৰন্টু খুৰাৰ দুগৰাকী তিৰোতা ৷ খুৰা সৰু খুৰীৰ লগত বেলেগে চহৰত থাকে ৷ ডাঙৰ খুৰী অকলে থাকে গাওঁত ৷ খুৰা ভাল চাকৰি কৰে আৰু সেয়ে খুৰাৰ সা-সম্পত্তি টকা-পইচা বহুত ৷ ডাঙৰ খুৰী দুটা সন্তানৰ মাতৃ ৷ ডাঙৰ খুৰীৰ নাম পদুমী ৷ নাম যেনে দেখাতো তেনে ৷ পদুমী খুৰীৰ বয়স ৪০ বছৰৰ ওচৰ পাইছেগৈ ৷ কিন্তু দেহাতো এতিয়াও ধুনীয়া হৈ আছে ৷ খুৰীৰ মোৰ সপোনৰ ৰানী ৷ মোৰ খুউব ভাল লাগে খুৰীক ৷ বহু বাৰ খুৰীক কল্পনাতে চুদিছিলো ৷ কিন্তু সুবিধা পোৱা নাছিলো ৷এতিয়া আহো মোৰ জীৱনত ঘটা আচল ঘটনাটিলৈ ৷ মই এবাৰ গাওঁলৈ গৈছিলো বিয়া এখনলৈ ৷ মোৰ থকাৰ ব্যবস্তা খুৰীয়ে কৰিছিলে নিজৰ ঘৰত ৷ মোক বেলেগ এটা ৰুমত থাকিব দিছিল ৷ খুৰীয়ে মোক খুউব মৰম কৰিছিল আৰু মই যোৱা বাবে খুউব ভাল পাইছিল ৷ ৰাতি ভাত খোৱাৰ পিছত মই শুবলৈ বিচনালৈ গলো ৷ খুৰী মোৰ পিছে পিছে আহিছিল আৰু মোক শুব দি নিজে আঠুৱা দিব ধৰিছিল ৷ মই বিচনাত শুই শুই খুৰীক চাই আছিলো ৷ আঠুৱা দিয়াৰ পিছত আঠুৱা খন ঠিকমতে খুজি দিবলে খুৰীও বিচনাত উঠিছিল ৷ খুৰীয়ে আঠুৱা বিচনাৰ চাৰিওফালে খুজি দিছিল আৰু মই খুৰীৰ ফালে চাই আছিলো ৷ খুৰীৰ চাদৰৰ ফাকেৰে খুৰীৰ সো স্তনটো ব্লাউজৰ ওপৰেৰে লক্ষ কৰিছিলো ৷ খুৰীৰ বয়স হলেও দেহটো এতিয়াও ঢিলা নাই হোৱা ৷ খুৰীয়ে ব্ৰা পিন্ধা নাছিল যদিও স্তন দুটা ইৰ্ষতহে হালিছিল ৷ এইবোৰ লক্ষ কৰি থাকোতে খুৰীৰ চকুত চকু পৰিছিল ৷ খুৰীয়ে এটা বেলেগ ধৰনৰ হাঁহি মাৰিছিল ৷ মোৰ লাজ লাগি গৈছিল ৷ যেতিয়া খুৰীয়ে মোৰ মুৰৰ ফালে খুজিবলৈ আহিছিল, মোৰ কানৰ কাষত লাহেকৈ সুধিছিল-
    - অলপ আগতে কি চাই আছিলা? -একো টো নাই চোৱা ৷ - মিচা নকবা ৷ - মিচা নাই কোৱা খুৰী ৷ - মিচলীয়া, তুমি মোৰ বুকুত চকু দিয়া নাচিলা? -নহয় মানে খুৰী অলপ আচৰিত হৈছো ৷ - কি আচৰিত? - তোমাক চাই এনে নালাগে যে তোমাৰ দুটা সন্তান আছে ৷ - হি হি হি হয় নেকি? কি চাই তোমাৰ তেনে লাগিল? - কওনে? ঠিক আছে কৈয়ে দিও৷ তোমাৰ দেহটো এতিয়াও টান হৈয়ে আছে৷ বুক খনো ঢিলা হোৱা নাই খুৰী ৷ - ও তুমি দেখোন একেবাৰে পকি গৈছা ৷ চাইয়ে কব পৰা হৈছা টান নে ঢিলা ৷ - sorry খুৰী ৷ ক্ষমা কৰা ৷ - নকৰো ৷ আন্দাজতে কথা কলে ক্ষমা কৰা নহয় ৷ -ক্ষমা খুজিলোতো ৷ - নহব ৷ -তেনেহলে কি কৰিব লাগিব ৷ - প্ৰায়চিত্ত কৰিব লাগিব ৷ -কেনেকে? -তুমি চাইয়ে যিটো বস্তু কব পাৰিলা টান নে ঢিলা,সেই বস্তু টো চুই চাই কব নোৱাৰা নেকি? তুমি পুৰুষ নহয়? -খুৰী তুমি খং কৰিবা বুলি ধৰা নাই ৷ -ও আগতেই ধৰাৰ ইচ্ছা আছিল ৷ বদমাচ, খুৰীয়েৰাৰ ওপৰত বেয়া চকু দিয় ৷ - খুৰী তুমি সচাই বৰ সুন্দৰ ৷ - মিছা নকবা ৷ যদি মই সুন্দৰ হলো হয়, তোমাৰ খুৰাই কি বেলেগ এজনী বিয়া কৰিলে হয়? - নহয় খুৰী, তুমি বৰ ধুনীয়া, খুৰাতো পাগল ৷ নহলেনো ইমান ভাল তিৰোতাজনী এৰি যায়নে ৷ -হব হব মই সব জানো, ইমান তেল মাৰিব নেলাগে ৷ আজি বহু বছৰ হল, মোক কোনেও মৰম নাই কৰা ৷ মই বিচাৰো মোক কোনোবাই মৰম কৰক ৷ - খুৰী মই থাকোতে তুমি কি চিন্তা কৰিছা ৷ মই তোমাৰ সকলো ইচ্ছা পুৰন কৰিম ৷ তোমাক বহু মৰম দিম ৷ - ওহহহহ মোৰ মৰমৰ সোনটো ৷ তুমি আজি যি ইচ্ছা তাকেই কৰা ৷ মোৰ বহু দিনৰ বাসনা তুমি পুৰন কৰা ৷ - ওহহহ খুৰী তুমি ইমান ভাল- বুলি কৈ মই খুৰী সাৱতি ধৰিছিলো ৷ খুৰীয়ে কলে- সোনটো লাইটো নুমাই দিও দিয়া, তেতিয়া দুইজনৰে লাজ নালাগিব ৷ -ঠিক আছে খুৰী ৷খুৰীয়ে উঠি গৈ লাইট নুমাই দিছিল আৰু আহি মোৰ কাষত বাগৰ দিছিল ৷ মই খুৰীক সাৱতি ধৰিছিলো ৷ খুৰীয়েও ধৰিছিল ৷ ৫ মিনিট মান তেনেকেই আছিলো ৷ তাৰপিছত মই খুৰীৰ বুকুত হাত দিছিলো ৷ ঠিকেই ভাবিছিলো খুৰীয়ে ব্ৰা পিন্ধা নাছিল ৷ মস্ত মস্ত দুটা স্তন ৷ এটা ধৰিবলৈয়ে দুখন হাতৰ দৰকাৰ ৷ কিন্তু টাইট যেন লাগিছিল ৷ মই ব্লাউজৰ ওপৰেৰেই টিপিছিলো ৷ বহুত ভাল লাগিছিল ৷ ইমান ডাঙৰ স্তন আগতে কেতিয়াও টিপা নাছিলো ৷ ভালকৈ ইচ্ছা পুৰাই টিপাৰ পিছত ব্লাউজৰ ভিতৰত হাত ভৰাই দিছিলো ৷ আহহহহ্ ইমান মঙহহাল পিয়াহ ৷ মুৰটো গুজি দিছিলো দুয়োটা স্তনৰ মাজত ৷ খুৰীয়ে মোৰ মুৰৰ পিচফালে হাত দি জোৰে চেপি ধৰিছিলে দুই স্তনৰ মাজত ৷ মই বুজিব পাৰিছিলো খুৰীৰ যৌন কামনা কিমান ৷ লাহে লাহে ব্লাউজৰ হুক খুলিছিলো ৷ কিছু সময় পিচতে দুটা নগ্ন স্তন মোৰ মুখৰ সন্মুখত মোক খা মোক খা কৰি আছিলে ৷ মই খুৰীৰ গাৰ ওপৰত উঠি লৈছিলো ৷ এনেকৈ স্তন চুপিবলৈ ভাল ৷প্ৰথমে সো স্তনত মুখ দিলো ৷ ভাল লাগিছিল ৷ স্তনৰ বোটা মুখত ভৰাই চুপিছিলো ৷ মাজে মাজে কামুৰী দিছিলো , জিভাৰে চেলেকিছিলো ৷ খুৰী পাগলী হৈ গৈছিল ৷ স্তন চুপি থাকোতে মোৰ লিংগ উঠি গৈ খুৰীৰ কাপোৰৰ ওপৰেৰেই যোনিত খুন্দিয়াইছিল ৷ বিৰাট ভাল লাগিছিল ৷ খুৰীক সম্পুৰ্ন উলংগ কৰি লৈছিলো ৷ নিজেও হৈছিলো ৷ আৰু জপিয়াই পৰিছিলো ৷ খুৰী আৰ্তনাদ কৰি উঠিছিল ৷ -উউফফফ্ তুমি ৰাক্ষস নেকি? ইমান কামুৰিছা কিয়? লাহে লাহে কৰা ৷ মই তো কতো নেযাও ৷ গোটেই ৰাতিটো বাকী আছে ৷ খুৰীয়ে মোৰ লিংগ হাতৰ মুঠিত লৈ কৈছিল - তোমাৰ এইটো বহু ডাঙৰ আৰু শক্তিশালী ৷ তোমাৰ খুৰাৰ ইয়াতকৈ বহু সৰু ৷ আজি তুমি মোক বহু বছৰৰ কামনা পুৰাই দিয়া ৷ তোমাৰ এইটোয়ে মোৰ আজি ফটাই দিব চাগে ৷ - ঐ লৰা তুমি কি এটাই দুদু খাই থাকিবা ৷ এনেকৈ এটা দুদু খালে আনটোতও বিষ হয় ৷ এইবাৰ এইটো খোৱা আৰু আনটো হাতেৰে টিপা ৷ সব মই শিকাই দিব লাগে ৷ - কিয় এনেকে ঠেলিছা ৷ ফুটা বিছাৰি পোৱা নাই নেকি? আগতে মোৰ যোনিত লিংগতো ঘহা ৷ যেতিয়া পিছল হব লাহেকৈ সোমাই দিবা ৷ মই খুৰীৰ কথা মতে কৰি আছিলো ৷ আৰু লিংগ টো সোমাই দিছিলো ৷ খুৰীৰ মুখেৰে আআহ্হ্ ওলাই গৈছিল ৷ খুৰীয়ে চিঞৰিছিল-অাহ্হ্হ্ লাহে লাহে দিয়া সোনটো, ও মোৰ সোন, কি আৰাম আহ্ আহ্ গোটেইটো সোমাই দিয়া, বৰ ভাল লাগিছে ৷ চালা ৰন্তু (খুৰা) কুকুৰ তই মোক এৰি গলি কি হল তোৰ ভতিজাতো আছে ৷ সি মোক সদাই সুখ দিব ৷ দিবানে সোন? -ও খুৰী, মই জোৰে জোৰে ঠাপ মাৰি আছিলো ৷ বহুত ভাল লাগিছিল ৷ খুৰী বুচ খন টাইট আছিল ৷ বহু দিন চুদাৰ পৰা বঞ্ছিত হৈ আছিল ৷ প্ৰায় ২০ মিনিট কৰাৰ পিছত মই আৰু ৰব নোৱাৰা হলো ৷ মই খুৰীক কলো- খুৰী মোৰ মাল ওলাব আৰু ৷ - সোনটো মাল ভিতৰত নিদিবা ৷ নহলে মই প্ৰেগনেন্ট হৈ যাম ৷ তাতকৈ তুমি মোৰ মুখত দিয়া ৷ মই তৎক্ষনাত লিংগটো উলিয়াই খুৰীৰ মুখৰ কাষত লৈ গৈছিলো ৷ খুৰীয়ে লিংগটো ধৰি মুখৰ ভিতৰলৈ নি চুহিব ধৰিছিল ৷ বাহ্ ইমান ধুনীয়া চুহিছিল খুৰীয়ে যেন ভিতৰৰ সকলো বস্তু উলিয়াই আনিব ৷ ৫ মিনিট নহওতেই মোৰ মাল খুৰীৰ মুখতে ওলাই গৈছিল ৷ খুৰীয়ে পৰম তৃপ্তিত চব মাল খাই পেলাইছিল ৷ মই খুৰীৰ ওপৰতে শুই পৰিছিলো ৷ খুৰীয়ে কৈছিল - সোন আজিৰ নিচিনা সুখ মই কেতিয়াও পোৱা নাছিলো ৷ তুমি মোক সদাই এই সুখ দি থাকিবা ৷ মোৰ যোনি তোমাৰ বাবে সদাই খোলা থাকিব ৷ সেই ৰাতি মই তিনি বাৰ সংগম কৰিছিলো ৷ এনেদৰেই মোৰ অন্য এক যাত্ৰা অাৰম্ভ হৈছিল ৷ সময় পালেই মই গাঁওলৈ গৈছিলো আৰু খুৰীক ইচ্ছা পলাই চুদিছিলো ৷
     
Loading...

Share This Page



সেক্স স্টোরিবোউকে জোর করে চুদা চটিpuchhi chatne story in marathiघर का माल घर मे चावट कथाಗಂಡು ಕುದುರೆ ಮತ್ತು ಹೆಣ್ಣು ಕುದುರೆ xxx vidioவாடகை காமகதைএনাল fuck picமாமியாரும் மனைவியும் ஒரு அறையில் காம கதைবাংলা চটি দুধ চুষাবান্ধবীর সাথে নষ্টামির গল্পXxx malayalam gaya മേലെ sex বড় আপুকে বিয়ের পরে চুদলামசித்தி காம்பில்আখাম্বা খাড়া বাড়া কচি গুদমাকে চু গরবতি বাদিয়েছিকি ভাবে চুদে কাদাবো আমার বৌকেসোনা তোমাকে চদবোবরের বন্ধু চুদে দেওয়ার গল্পনেহা ককৰৰ দুদুৰ ফটোস্যার মাকে চোদলো সেক্র চটিরোগী / চটিತುಲು ಮೂಲೀগুদ চুদে আসল মজাbangla choti forum lalit lalitமச்சான் மனைவி சூத்தூআজ রাতে কে আমাকে চুদবেव्याभिचार कहानीরাতের আধারে দুই মেয়েকে চদার বাংলা চটিমাকে ডমিনেট সেক্স বাংলা চটিকাজের মেয়েকে ঘুমের চুদার চটি গল্পWww xxx marathi मालकीन नोकर गोष्टीपुची मारलीবৃষ্টির রাতে রোমান্টিক সেক্স গল্পकाकु बरोबर सुहागरात्रছাএর জামার ভেতর হাতఅమ్మ అక్క తోমামাতো ভাইয়ের বউকে চুদার চটিনাদিয়া আলীকে চুদার চটিসুন্দরী খালার দুধ চটিతెలుగు ఆటి సెక్సు मराठी ब्रा परकर सेक्स कथाস্যারের সাথে সেক্স চটি গল্পচোদাচূদির জটিল চটিஅம்மா மகன் பாவாடைভিড়ে চুদা খাওয়াஅம்மாவின் ஆப்பம்মজ্জা xnxx videotamil teacher sex kamakathil tamilचुदाई समारोह fourmxxx কিবা মেদেয় সকजीजा को किसी और को छोड़ते देखाTamilvillegesexstories.comsex ପ୍ରଶ୍ନtelugu tempat boothu kattalluபண்டைய கால மன்னர் xnxx videoಮೂಲೀ ತುಲುಅತ್ತಿಗೆ ತುಲ್ಲುचाची के साथ मे सुहागरात चुदाई और शादीরিপা মাংগে চুদামায়ের গুদে বারা ঘষে ছেলেek sunder jawan school teacher and student sexstoriesবাংলা চটি পরকিয়া জোরে জোরে ঠাপাও সোনাচটি গল্প মা ছেলেকে গছল করাতে গিয়ে বলে আজ আমার কাছে ঘুমাবিbahan ko simla me chodaবাবা মা চুদাচুদি করতে গিয়ে ছেলে মেয়েদের সামনে ধরা খেলमम्मी ने उसके दोस्तों से चुदवायाചേച്ചിയുടെ ഭർത്താവ് മുല കൊതിটাকার জনে চুদা।सावत्र माँ की चुदाई देखीবাবা বস চোদার পাগলఅంటీ పాలు జాకెట్বাংলা রাতে ঘুমে চোদছোটদের চুদাচুদি গল্পmulai ammukum kathikalWww.सती सावित्री मा की चूदाई की कहानीtamil sex story விளம்பரம்மாமியாரின் பெரிய சூத்துবিয়ের আগে চোদা খেলাম চটি গল্পমেয়েরা কিভাবে নিজেদের দুধ টিপার আরম পেতে পারে?ভালোবেসে জোর করে সেকস করা বাংলা গল্পमममी को मुता मुता के चोदा सेकसी कहानियांचुत का ओपरे शनহট সেকসি গলপজোর করে বোনকে চোদে গর্ভবতী করলামதமிழ் ஓழ் கதை கள்