সদ্য যৌৱনা মাইনাৰ লগত চুদন :: Assamese Sex Stories

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Feb 16, 2017.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    122,721
    Likes Received:
    2,115
    //krot-group.ru নমস্কাৰ বন্ধু-বান্ধৱীসকল। মই এই পেজটোৰ সৈতে নতুনকৈ চিনাকী। মোৰ নাম প্ৰণৱেন্দু বৰা,পেছাত এটা বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানৰ গাণনিক বিষয়া। মোৰ বয়স ২৯ বছৰ। বিয়া কৰোৱা নাই যদিও ঘৰত মাজে মাজে বিয়াৰ কথা ওলাই আছে। মানে ঘৰত আমি তিনিজন-মা, দাদা আৰু মই। মই বিয়া নাই কৰোৱা যদিও এতিয়ালৈকে বহুতৰ লগত যৌন কাৰ্য কৰিছো। ইয়াৰে বেছিভাগেই বেশ্যা। তেওলোকৰ লগত পাছত চিনাকী কৰি দিম। এতিয়া মোৰ ভণ্টী এজনীৰ লগত চিনাকী কৰি দিব বিছাৰিছোঁ। ভণ্টী মানে মোৰ খুৰাৰ ছোৱালী সৰু জনী, নাম মাইনা। বয়স বৰ্তমান ১৮ বছৰ।
    মাইনা ডাঙৰ হোৱাৰ পৰাই মই তাইলৈ লক্ষ্য কৰিছিলো।() তাইৰ লাহে লাহে ডাঙৰ হ'বলৈ ধৰা বুকুৰ সৌন্দৰ্য দুটা, গাত লিপিত খাই থকা কাপোৰ পিন্ধিলে স্পষ্ট হৈ পৰা বহল তপিনা দুটা আৰু কাজলসনা দুচকুৰ কামনা ভৰা চাৱনি দেখিলে মোৰ ৮ ইঞ্চি দীঘল বাৰিডালে পেন্টৰ ভিতৰতে লৰ চৰ কৰিবলৈ ধৰে। কেতিয়াবা মন যাই যেন তাইৰ কাপোৰ-কানি খুলি মৰম কৰিম। তাই প্ৰায়ে আমাৰ ঘৰলৈ আহে। মইও তাই আহিলেই কেতিয়াবা ওচৰলৈ গৈ হাতত ধৰো, সুবিধা বুজি গাৰ য'ত ত'ত চুই চাও।() কেতিয়াবা সুযোগ বুজি দুদু দুটাত হাতটো লগাই দিও। তাই লাজ কৰে। লাজ কৰিবও, তাই কাৰোৰে সানিধ্য এতিয়ালৈকে পোৱা নাই। সেইদিনা বিধানসভাৰ ইলেকচন আছিল । তাই তেতিয়া মেট্ৰিক পাছ কৰিছে মাত্ৰ।ভোট দি আহি মই মাইনাহঁতৰ ঘৰলৈকে গ'লো, ঘৰৰ ওচৰতেই। ঘৰত সিহঁতৰ চাৰিজন মানুহ। খুৰা,খুৰী, মাইনাৰ বায়েক আৰু মাইনা। খুৰা ওচৰৰ স্কুল খনৰ শিক্ষক, বায়েক ঘৰৰ পৰা ১২ কিলোমিটাৰমান দুৰৰ কলেজখনত হোস্টলত থাকি পঢ়ে। ঘৰৰ আগফালৰ গ্ৰীল খন তলা মৰা আছিল। দুবাৰ মান মাতিলো যদিও কাৰো মাত নাপালো। পাছ ফালেদি যাওগৈ বুলি আহোতে দেখিলো পাছফালৰ দুৱাৰখন অলপ মেল খাই আছে।ভাৱিলো কোনোবা চোৰ সোমাই আছে নেকি?() দুৱাৰখন ঠেলি লাহেকৈ ভিতৰলৈ সোমাই গ'লো। নাই কোনো নাই। এনেয়ে এপাক কৰিডৰটোৰে ড্ৰয়িং ৰুম পালোগৈ। নাই ইয়াটো কোনো নাই। ভাৱিলো লৰা লৰিকৈ যাওতে খুৰীয়ে চাগৈ দুৱাৰ মাৰিবলৈ পাহৰিলে বা ওচৰৰে কাৰোবাৰ ঘৰলৈ গৈছে। ড্ৰয়িং ৰুমৰ পৰা যাওগৈ বুলি ঘুৰি আহিলো। মাইনাৰ ৰুমৰ ওচৰ পাওতেই কাৰোবাৰ এঙামুৰী দিয়াৰ নিচিনা শব্দ শুনিলো।
    লাহেকৈ মাইনাৰ ৰুমৰ দুৱাৰখন ঠেলি দিলো। দুৱাৰৰ হুক লগোৱা নাছিল।ভিতৰৰ বিচনাখনত মাইনা শুই আছে। পিন্ধনত এটা ক'লা ৰঙৰ টপ,য'ত স্ফীত দুদু দুটা সম্পূৰ্নকৈ প্ৰকত হৈ আছে। আকাশী ৰঙৰ চুটি স্কাৰ্টটো ষ্টেণ্ড ফেন খনৰ বতাহত ওপৰলৈ উৰি গৈ পিন্ধি থকা ক'লা পেণ্টিটোৰ একাংশ ওলাই আছে। মেলা চুলিৰ কেইডালমান আহি মুখৰ ওপৰত পৰি আছে। এই দৃশ্য দেখাৰ পাছত মই ৰ'ব নোৱাৰিলো। ওচৰলৈ গৈ লাহেকৈ বিচনাত বহিলো আৰু মুখৰ ওপৰত পৰি থকা চুলি কেইডাল আঁতৰাই দিলো।তাই টোপনিত মগ্ন। সদ্য যৌৱনা গাভৰুৰ দেহৰ কি সৌন্দৰ্য।মই পেন্টৰ ওপৰতে মোৰ বাৰিডাল চুই চালো।লাহে লাহে আকাৰ বাঢ়িবলৈ ()আৰম্ভ কৰিছে। মই মাইনাৰ ককালত হাতখন ৰাখি মাতিলো-মাইনা।
    নাই কোনো গম নাই।এইবাৰ অলপ জোকাৰি দিলো আৰু তাই সাৰ পালে।মোক দেখি তাই আচৰিত হ'ল।স্কাৰ্টটো তললৈ নমাই তাই বিচনাত বহি দিলে।মুখলৈ চালো তাই লাজ কৰিছে।
    খুৰা-খুৰী ক'লৈ গ'ল?()
    দেউতা ইলেকচন দিউটিত গ'ল। মা আৰু বা ভোট দিবলৈ গৈছে।
    মই বায়েকলৈ ফোন কৰিলো আৰু ক'লে যে সিহঁতৰ পলম হ'ব কাৰণ তেতিয়া দীঘল শাৰীত ঠিয় হৈ আছে।
    মাইনা বিচনাৰ পৰা নামি যাবলৈ ধৰা() দেখি তাইক বিচনাত শুৱাই দি সাবতি ধৰিলো।তাই একো নক'লে।চকুলৈ চালো,লাজ আৰু কামনা প্ৰকত হৈ আছে।লাহেকৈ ওঠত চুমা এটা খালো।তাৰ পাছত কপালত। ওঠত ওঠ লগাই চুমা খাই জিভাখন তাইৰ মুখত ভৰাই দিলো।এনেদৰেই অলপ সময় চুম্বন কৰি হাত এখন টপটোৰ ভিতৰলৈ ভৰাই দিলো।পিঠিখন মোহাৰি দিওতে গম পালো তাই ব্ৰা পিন্ধা নাই।লাহেকৈ হাতখন আগফালে আনি দুদু এটা চুই দিলো।()তাই জিকাৰ মাৰি দিলে।টপটো ওপৰলৈ উঠাই দিলো। সন্মুখত দুটা সৰু সৰু বিকাশৰত দুদু।দুয়োখন হাতৰে দুটা লৈ লাহে লাহে মোহাৰিবলৈ ধৰিলো। মাইনাই চকু দুটা মুদি দিলে। বাদামি ৰঙৰ নিপোলটোত জিভা লগাই দিলো আৰু তাই মোক সাবতি ধৰিলে।()

    পাঠকসকল, কেনেকুৱা পাইছে নাজানো। পৰৱৰ্তী অংশ লিখি আছো।আপলোড কৰিম।যদি ভাল পাইছে বাৰি আৰু বুচবিলাক সাজু কৰি ৰাখিব। মই মাইনাক চুদিম আৰু তোমালোকে হাত বা আঙুলি মাৰিবা, একেলগে। পাৰিলে কমেন্ট কৰিব।



    (Visited 7,562 times, 808 visits today)
     
Loading...
Similar Threads Forum Date
সদ্য যৌৱনা মাইনাৰ সৈতে চুদন (দ্বিতীয় খণ্ড) Assamese sex stories Feb 16, 2017
savita bhabhi সন্ধ্যার বুক জোড়া যেন সদ্য ফোটা গোলাপ ফুল Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প Feb 6, 2017
সদ্য তরুনী Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প Aug 28, 2016

Share This Page



সেক্সি জুলি রবি পায়েল চুদাচুদি বাংলা চটিবিশাল ধোন দিয়ে গুদ চোদানীল ব্রা পড়ে চুদাচুদিஆ அம்மா ஆ வலிக்குது ப்ளிஸ்Sex aundy unnmai photoশালি দুলাভাইয়ের হট চটিमाझ्या पुच्चीत भाच्याचा लंडkannada new ಸೆಕ್ಸ್ storiesபெரியம்மா முலையை அமுக்கிவிட்டேன்brazzer रडताना sex videoমা খালার গুদ ও পোদ চুদাবউয়ের সাথে চোদাছাদে চোদাচুদিஅக்கா தந்த சுகம்সেক্সি সাবিনা আমাকে জোর করে চোদে,ಪಕ್ಕದ ಮನೆ ಸೇಕ್ಸ ಸ್ಟೋರಿदामात ने पत्नी समजकर चोदा सेक्स कहानीpushpa thangai pundaiகாட்டுக்குள்ளே kamakathaiअलिया चुत चुदाई कि कहानिnaku potu oppathu eppadi tamilXossipy kamakathaigalকাকিকে চুদে পেট করলামmalayalam sex stories മീര ചേച്ചിবাসা মালিকের স্ত্রী ও মেয়েকে একসাথে চুদার গল্পmaalpua sexstoryபாப்பாத்தி.செக்ஸ்কারা সেই মেয়ে যাদের কে চুদতে চাইলে রাজি হয়ஆசை அக்கா பக்கம் திரும்பும் காமகதைanniyoda madiyil paal sex story tamilসামী স্রী চুদাচুদি গলপমুসলমানের বাড়ার চুদা খেলামবোনের ভোদার চুল কাটার ছবিফাটাফাটি সাদা গুদవిధవ తల్లి (widowed mom) sexbaba.comவந்தனா காமट्रेन में चुदासी कहानीవనజ పద్మజ గిరిజ పూకుతెలుగు అమ్మ comics photos stori episod বড় আপুর সাথেই গোসল করলামமனைவிக்க உதவ வநத மாமியாருடன் செக்ஸ் காமக்கதைகள்REP காமகதைகள்/threads/%E0%AE%AA%E0%AF%81%E0%AE%A3%E0%AF%8D%E0%AE%9F%E0%AF%88-%E0%AE%9A%E0%AF%81%E0%AE%A9%E0%AF%8D%E0%AE%A9%E0%AE%BF-%E0%AE%95%E0%AE%A4%E0%AF%88%E0%AE%95%E0%AE%B3%E0%AF%8D.153864/বাংলা galpo সেক্সি bandhur bouமாலா அத்தை புண்டை காமக் குடும்பம்அண்ணி புண்டையை கிழித்த கொழுந்தன்tamil sex store nude ஆண்டி துடிக்க துடிக்க ஒத்து இன்பம்মেয়েকে চুদে র্গভবতি করা চটিগলপবাংলা চটি গল্প বউ কে চুদল বসবড় হস্তিনী মাগি চটিஅம்சாவும் அவள் மகள்களும் புண்டைখালা আপনার ভোদা অনেক টাইটম্যাডাম চুদিகனகா புன்டைஅமுதா காம கதைదేంగడం ఎలগুদের কামড় চটিमाँ की गलती का फायदा उठाया हिंदी सेक्सी स्टोरीSEx stores മലയാളം ജട്ടി பக்கத்து வீட்டு அக்கா ஓழ் கதைகள்মিস মিলি সেক্সஎன் உடன் பிறந்த சாந்தி அக்காவை ஓக்க வேண்டும் দুজনে একটা মেয়েকে করে xnx sex dekhboবাংলা.Xxx নিতাছোট ভাই বড় ভাইয়ের পুটকি চুদাদিনমজুরের চোদা চটিচাচি বই চটিমেয়েরা কিভাবে চুদা চুদি করেகிராமத்து காம கதைplus.google.com/browser-not-supported/?ref=/hot desi bhabhi er nude porn sex photoমা ছেলে কামনীলা চুদাচুদি চটিనా శృంగారాలు రాజు దెంగుడుநிலவும் மலரும் முழு காமகதைமுலை காமகதைবিয়াইনের সাথে সেক্স চটিমাছেলেরযৌনমিলনগলপো/threads/%E0%AE%AE%E0%AE%BE%E0%AE%B2%E0%AE%A4%E0%AE%BF-%E0%AE%9F%E0%AF%80%E0%AE%9A%E0%AF%8D%E0%AE%9A%E0%AE%B0%E0%AF%8D-57-%E0%AE%B5%E0%AE%BE%E0%AE%9A%E0%AE%95%E0%AE%B0%E0%AF%8D-%E0%AE%95%E0%AE%A4%E0%AF%88%E0%AE%95%E0%AE%B3%E0%AF%8D.103595/बिठाके चोदाONLI PUNTAI MUTI POTOmulai paal kudutha suda auntyআমার বৌকে পরপুরুষে চোদে