University Suwalir মঙহাল তপিনা :: Assamese Sunny Leone 2017

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Dec 6, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    138,786
    Likes Received:
    2,158
    //krot-group.ru ইউনিভার্চিটিত মামাৰ লৰাজন থাকে বাবে প্ৰায়ে যাও ৷ দুই এবাৰ লাইন মাৰাৰ সুবিধাও পাইছো ৷ যোৱা শনিবাৰেও মই ইউনিভার্চিটিৰ কাষত থকা দোকানখনত পেপছি এটা খাই আছো ৷ () হালধীয়া মেখেলা চাদৰ পিন্ধা এজনি ছোৱালীও তাতে মেৰিন্দা খাই আছে ৷ এনেয়ে চকুৰে হাই কলো ৷ তাইও হাহি দিলে অলপ ৷ ধুনীয়া তাই ওখ অলপ শকত ৷ বুকুখন ভৰা ৷ খাই উঠি দুয়ো আহি বাছ ৰখি থাকিলো ৷ মই সাহস কৰি দুই এটা কথা আৰম্ভ কৰিলো ৷ ছোৱালীজনী গাওঁৰ যেন লাগিল ৷ ত এম এ কৰি আছে ৷ শনি আৰু ৰবিবাৰে ক্লাছ কৰে নলবাৰিৰ ফালৰ পৰা আহে ৷ নামটো বনশ্রী ৷ আজিও ক্লাছত আহিছিল কিন্তু কিবা কাৰণত ক্লাছ নহ'ল ৷ এনেয়ে অহা গ'ল ইমান দুৰৰ পৰা ৷ মই কলো ময়ো যি কামত আহিছিলো কামটো নহ'ল ৷ ঘৰৰ পৰা ওলাই আহিছা যেতিয়া ব'লা দুয়ো অলপ ফুৰি আহো ৷ প্ৰথমতে তাই ইতঃস্থতঃ কৰিলে ৷ মই তাইতকৈ বয়সত অলপ সৰু যেন পাই মোৰ লগত ফুৰিব যাব ৰেডি হ'ল ৷ দুয়ো খানাপাৰা অভিমুখি এচি বাছত উঠিলো ৷ কথা বতৰাত দুয়ো বন্ধু হৈ পৰিলো ৷ খানাপাৰাত নামি দুয়ো এতিয়া কি কৰো ৷() মই কলো ইমান দুৰলৈ আহিছো যেতিয়া ব'লা ভালকৈ এসাজ খাই যাও সোনাপুৰৰ ধাবাত ৷ তাই মান্তি হ'ল ৷ এখন অটো লৈ সোনাপুৰ পালো ৷ অটো বিছাৰিব যাওতে মই ফার্মাচিৰ পৰা viagra টেবলেটৰ পেকেট এটাও ল'লো ৷ লগত মাজা দুটা ৷ এটাত দুটা টেবলেট ভৰাই দিলো স্ট্ৰ দাল ভৰোৱাৰ আগতে ৷ অটোত দুয়ো মাজা খাই খাই আহি ধাবা পালো ৷ এটা আচুটিয়া কেবিন লৈ টন্দুৰি চিকেন অর্ডাৰ কৰিলো ৷ তাইৰ বাবে কল্ড ড্ৰিংক এটা আৰু তাইৰ পাৰমিছন লৈ মোৰ বাবে এটা বিয়েৰ অর্ডাৰ কৰিলো ৷ তাই ক'লে এটাহে খাবা কিন্তু ৷ দুয়ো ওচৰা ওচৰিকৈ বহিছিলো ৷ ইতিমধ্যে ()viagra ৰ এফেক্ট হেছিল চাগৈ ৷ তাইৰ খুব গৰম লাগিছিল ৷ ঘামিছিল ৷ মইও সুবিধা বুজি মোৰ ৰুমালখনেদি তাইৰ বাহু আৰু দিঙিৰ ঘামবোৰ মচি দিলো ৷ বুকুৰ ঘামখিনিও মচিব খোজোতে মোৰ পৰা ৰূমালখন টান মাৰি নি নিজে মচিলে ৷ ৰুমালখন পুৰা ব্লাউজৰ ভিতৰলৈ নি মচিলে ৷ ৰুমালখন তাই নেদেখাকৈ শুঙিলো ৷ আহ ঘাম আৰু চেন্টৰ কি অপুর্ব গোন্ধ ৷ দুয়ো বিৰিয়ানি খালো ৷ এবাৰ মই ওলাই আহি ৱেটাৰটোক ৰূম পাই নেকি সুধিলো ৷ সি কলে ঘন্টা হিচাবত লৱ পাৰি ৷ মই এচি ৰূম এটা তিনি ঘন্টাৰ বাবে বুক কৰিলো ৷ আকৌ তাইৰ কাষত আহি কথা পাতি পাতি খাব ল'লো ৷ টেবলেতৰ এফেক্ট পুৰা হৈছিল ৷ কাৰণ মাজে মাজে তাই মুখৰ একেবাৰে কাষত আহি কথা পাতিলেও তাই মুখখন অতৰাই নিয়া নাছিল ৷() তাইৰ গৰম গৰম উশাহ মোৰ মুখত লাগিছিল ৷ তাইৰ মুখৰ উশাহে মোৰ বাৰি ঠিয় কৰাই দিছিল ৷ কথা পাতোতে বা ধেমালি কৰোতে তাইৰ স্তন দুটাত হেচি দিছিলো ৷ তাই বাধা নিদিলে ৷ চাঞ্চ পাই তাইৰ পেটটো এবাৰ চুই দিলো ৷ মাখন যেন কোমল পেট ৷ এইবাৰ তাইক কলো ইয়াতে ইমান গৰম এচি ৰূম এটাত অলপ ৰেষ্ট ল'বা নেকি ? তাই পটকৈ ৰাজি হ'ল ৷ খুৱ গৰম লাগিছিল তাইৰ এনেয়ে শকত ছোৱালী তাতে ছেক্সৰ টেবলেট খাইছে আৰু মাংসও খাইছে ৷ দুয়ো ধাবাৰ এচি ৰূমত সোমালো ৷ ()দর্জাখন লক কৰি দুয়ো বিছনাত বহিলো ৷ লাজটো ভাঙিবৰ বাবে গৰম লাগিছে বুলি কৈ মই মোৰ চার্টতো খুলি দিলো ৷ তাই বাথৰূম গল মুখহাত ধুই আহিল ৷ তাইৰ কাষলতি তলটো ঘামত ভিজি গৈছিল ৷ মই মোৰ ৰুমালখনেৰে মচি দিলো ৷ এইবাৰ তাই একো নক'লে ৷ টেবলেতে কাম দি আছে পুৰা ৷ তাইৰ কাষলতি তল দুটা মচি মচি স্তন দুটা আলফুলে মোহাৰি দিলো ৷ ()চক খাআ উঠিল তাই ৷ মই তাইৰ মুখৰ ওচৰত মোৰ মুখখন নি ওঠযুৰিত মোৰ ওঠযুৰি হেচি ধৰিলো ৷ গৰম হৈ আছিল পুৰা মোৰ সাবতি ধৰিলে ৷ প্ৰায় দহমিনিটমান তাইৰ ওঠযুৰি চুহিলো ৷ তাই উশাহ আৰু ঘন হব ধৰিছিল ৷ চুমা খাই খাই কোমল পিঠিখন আলফুলে মালিচ কৰি থাকিলো ৷ বিৰাত তপিনাখনতো মোহাৰিলো ৷ তাইৰ চকুৰ সন্মুখতে মই মোৰ গেণ্জি পেন্ট আৰু জাঙিয়া খুলি দিলো ৷ তাই পাগলৰ দৰে হৈ গ'ল ৷ নিজৰ এখন হাতেদি উৰুৰ মাজৰ ঠাইডোখৰ হেচি ধৰিলে ৷ মই অলপো দেৰি নকৰি আঠুকাৰি লৈ তাইৰ হাতখন গুচাই মেখেলা আৰু পেটিকোটতো() দাঙি দিলো যিমান পাৰি ৷ নীলা ৰঙৰ ফুল ফুলা পেন্টি এটা পিন্ধি আছিল ৷ মোৰো বিয়েৰৰ নিচা লাগিব ধৰিছিল ৷ পেন্টিটোৰ ওপৰতে মুখখন হেচি ধৰিলো ৷ পেচাবৰ গন্ধ পালো তথাপি চেলেকি দিলো ৷ তাই নিজে চাদৰখন অতৰাই থলে ৷ মই মেখেলাৰ গাঠিটো আৰু পেটিকোতৰ ৰচিদাল খুলি দুইটা ()গাৰ পৰা গুচাই দিলো ৷ ব্লাউজ আৰু ব্ৰাটোও খুলি বিচনাত থলো ৷ ধকধকিয়া বগা দেহা ৷ কাপোৰৰ ওপৰত দেখাতকৈ অলপ শকত ৷ পিহাকেতা ডাঙৰ যদিও ওলমি পৰা নাই ৷ নিপল দুটা সৰু কলা ৰঙৰ ৷ পেতটো অলপ ওলমিচে যোনিখন ফুলা ৷ তপিনা দুটা প্ৰকান্ড ৷ পোকৰৰ ফুটাতো ভিতৰ সোমোৱা ৷ বুছত কলা কলা ঘন বাল ৷ আগপাছ নাভাবি বিছনাত বগৰাই ল'লো ৷ চিধাকৈ শুৱাই দি ভৰিদুখন মেলি মোৰ লকলকাই থকা বাৰি দাল তাইৰ বুছত লগাই হেছি ধৰিলো ৷ পাৰেমানে ভৰিদুখন তাই মেলি ধৰিলে ৷() গোটেইটো সোমাই গ'ল তাইৰ থলথলীয়া বুছৰ ফুটাত ৷ তাই তলৰ পৰা তপিনাখন দাঙি দিব ধৰিলে ৷ নিজৰ পিহাদুটা নিজে টিপি টিপি তপিনা দাং খুৱাই থাকিল ৷ এই শৃংগাৰ মই সহ্য কৰিব নোৱাৰিলো ৷ মোৰ বাৰিয়ে তাইৰ ভিতৰতে পানী ওলালে ৷ পাছমিনিট মান দুয়ো নিঠৰ হৈ থাকিলো ৷ তাইৰ হোৱা নাছিল বাবে মোক তাইৰ ওপৰৰ পৰা বগৰাই দি ()মোৰ পেটত বহি লৈ বাৰি দাল মুখত সোমাই ললে ৷ চক চককৈ চুহি চুহি মোৰ উঠাই দিলে ৷ মোৰ লিংগ চুহি থাকোতে তাইৰ পোকৰখন মোৰ মুখৰ আগত নাচি আচিল ৷ আগপিছ নাভাবি পোকৰৰ ফুটাতে মুখখন ভৰাই দিলো ৷ চেলেকি চেলেকি থু লগাই দিলো তাইৰ তামবৰনীয়া গুহ্যদাৰটো ৷ তাই খুব আমেজ পাইছিল কাৰণ বাবে বাবে তপিনাখন দাঙি দিছিল ৷ এইবাৰ তাইক আঠুকঢ়াই লৈ পিছফালৰ পৰা কুকুৰচোদা দিব ধৰিলো ৷ আমেজত তাই আআহ উউহ উহহহ উউফফফ আআহহহ আদি চিঞৰি আছিল ৷ ছোৱালীজনী শকত বাবে তপিনাখন প্ৰকান্ড আছিল ৷ পুৰা আধাঘন্টা ()মান কুকুৰ চোদন দিলো ৷ এবিৰ তাই মোৰ ওপৰত উঠি চুদিব ধৰিলে ৷ আকৌ বিছনাত পেলাই তাইৰ ওপৰত উঠি বুছখনত মোৰ বাৰি ভৰাই পেলিব ধৰিলো ৷ বুছৰ পৰা শব্দ ওলাব ধৰিছিল ৷ তাইৰ বুছৰ নোমবোৰ আমাৰ ফেদা লাগি বগা পৰি গৈছিল ৷ তিনিঘন্টাত তিনিবাৰ চুদিলো ৷() পোকৰ মাৰিব খুজিছিলো নিদিলে ৷ চেষ্টা কৰিছিলো কিন্তু নোসোমাই ৷ তাইৰ পোকৰৰ ফুটাতো অলপ ভিতৰ সোমোৱা ৷ মঙহাল তপিনা বাবেও তেনে হব পাৰে ৷ আকৌ লগ পোৱাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দি তাইক জালুকবাৰিত অটো এখনেৰে থৈ আহিলো ৷ stories 2 fb r pora copy kora .. jodi kunuba real writter tolot comment box t contect kore moi stories 2 taur namot publish kori dim ..

    (Visited 2,263 times, 317 visits today)
     
Loading...
Similar Threads Forum Date
University first year student sex Indian Desi Mms Videos Mar 25, 2018
sexy chennai girl in anna university sucking her lover in college Indian Desi Mms Videos Feb 13, 2018
Bangladeshi University Girl Maisha Fairuz Khan Indian Desi Mms Videos Jan 21, 2018
delhi university girl shruti recording her hot boob show for boyfriend 2 Indian Desi Mms Videos Sep 29, 2017
University girl Indian Desi Mms Videos Jul 23, 2017
Dhaka University girl bj n fuck Indian Desi Mms Videos Jul 13, 2017

Share This Page


Online porn video at mobile phone


উত্তাল যৌবনে মাকে চোদাজামাই বাবু দিদি ও আমাকে চুদে দিল বাংলা চটি bangla choti ভরাট ২টো মাইnabhi chosa bangla chotiमराठी पुच्चि लवडा कथाநைட்டி ஆன்ட்டி ச***** செக்xxxxvideoଓଡିଆTami ammavum appavum okkaranga sex stories Sex khani nokrani Jawan ஸ்ரீவித்யா முலைsaxekathaikalसासु माँ की चुदाई उई माँ चिल्लाईpichaikari kamakathaimungala marathi sex kathaBas sexMuvதமிழ் ஆண் பிரண்ஸ் கே செக்ஸ்விடியோsasusexstoryGand chodai ki khani jism ki zarurat 15apuke cudaবান্ধবি আমার চুদার ব্যবস্থা করে দিলআপু তোমাকে রোজ চুদতে চাইमैं तुमसे चुदना चाहती हुभाई से चुदवाया फंसा करஅம்மாவின் பிராவைமுலைய தடவுன காமबगिचे मे चोदि चोदा கூதி கொழுத்து குண்டி கொடுத்த தேவுடியா imagesadni ke andar hath dalkarchodaগরমের দিনে রাতে চোদাআসতে টিপ জান দুদkamakathaikal manaivi malavumഉമ്മയും പെങ്ങന്മാരും kambichudvaya kahiaaniजिस्म की जरूरत विजय चुदाईমাকে চুদার বায়না ধরলামবউ এর গুদের আগুন চটিசூத்தில் ஓத்துबुल्ला गळालाtelugu auntty lato kamakathaluநிரோத் காமகதைবাবার চোখের সামনে চোদাচুদির গল্পबहिन माझे समोर नंगी झालीchut kale kahniमम्मी की चुद सुज गई रोने लगीশালী.পাছা.চুদাগল্পMO swami nka Sanga bia re sorisa tela marileஆசைக்கு அன்னி அவசரத்துக்கு அக்காलन्द के बेताब बिबिTelugu sex stories ఈ కథ కు పేరు పెట్టండి school பொண்ணு sex stroryகிராமத்து அத்தை மகள் கமாக்கதைகள்ভোদার মধো দুধ ফালানো পিকহট গালকে চুভাবীকে জোর করে চুদলাম choti golpoகாதலி புண்டையைக் கிழிக்கும் செக்ஸ் கதைகள்झवताना कहानिOdia sex story bhaujanku pokhari re gehiliஉதட்டில் தேன் தமிழ் காமக்கதைகள்सुश रा बहे xxx videoআম্মুর ভোদায় মাল ফেলার চটি গল্পsade suda bhan ke kathe ma chudhie hindhe sex storepuchi chali maushi chi sex storyதமிழ் அக்கா பன்டை படங்கள்ಸೂಳೆ ಭಾಗ জঙ্গলের মধ্যে বুড়োর ধর্ষন বাংলাচটি গল্পঅসমীয়া ভাষাত ছেক্স কাহিনীaie mulga divas ratra sex storiগুদের ভিতর কি রকমdeshi chotiசித்தி ஜட்டி கதைMulai pall sex vediyoதமிழ் செக்ஸ் கதை போதையில்বোনের গুদে ভাইয়ের বাড়াtamil kamagathigalবিচি ঝুলছে চটিMarathi pucchi fadali kathaआनलाईन बिडीयो चलना चाहिये पेली पेला चोदाई होना चाहियेଭାଉଜଙ୍କ ସେକ୍ସ ଦେଖିଲିSunni umbum gays kathikalதோட்டக்காரி ஓல்mo chadi upare sexதமிழ் சுன்ணி புண்டைમારી મા નેમારા દોસતો સેક્સિ સટોરીBhabhi ke nam ki muth xxx.comಸೆಕ್ಸ್ ಕಥೆಗಳು 8coin.comTamil pakkathu veetu mulai paaltamil nadekai sexstoreyஅக்கா சொல்லி கொடுத்த செக்ஸ்ஓலுடா காமகதைகள்তারা চুদ আপাಅಕ್ಕ ತುಲ್ಲಿಗೆகாமகதைஆஆவலிக்குSEX TAMIL STROIES OOLமாமியாரையும் அம்மாவையும் ஓத்தேன்aththaiudan nadantha kamakathaigalbahan ko thandi me chodaதமிழ் வாசகர் பதிவில் கணவன் மனைவி இரவில் செய்யும் செக்ஸ் கதைகள்அக்குள் வாடை காதல் காமகதைரோசிஅம்மணபடம்आईची पुच्ची