জীৱনৰ প্ৰথম চুদন বেশ্যাৰ লগত :: Assamese New Sex Stories

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Feb 26, 2017.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    //krot-group.ru কেনে আছা বন্ধু-বান্ধৱী সকল? আজি ঠাণ্ডা বতৰ যেতিয়া চেক্স কাহিনী পঢ়ি ভাল লাগিব চাগৈ।
    মই প্ৰণৱেন্দু বৰা সৰুৰ পৰাই অলপ লাজকুৰীয়া আছিলো।যাৰ ফলত মোৰ ছোৱালীৰ লগত কোনো সম্বন্ধ নাছিল আৰু চাকৰী জীৱন আৰম্ভ কৰালৈকে কাকো চুদি পোৱা নাছিলো। মই তেতিয়া কৰ্মসূত্ৰে লখিমপুৰত আৰু মোৰ সহকৰ্মী এজন আছিল মোৰ সমবয়সীয়া।আমি দুয়ো একেলগে ৰুম ভাড়া কৰি আছিলো।সহকৰ্মী আকাশ লখিমপুৰৰ কলেজতে পঢ়া বাবে সি টাউনৰ ক'ত কি পায় সকলো জানে।সি কোন কোন গলিত ৰেণ্ডি পোৱা যায় মোক কয় আৰু কেতিয়াবা ৰাস্তাত সৌ জনী ৰেণ্ডি চোৱা বুলি দেখুৱায়।মই তেতিয়ালৈকে কাকো চুদি পোৱা নাছিলো বাবে মনে মনে ৰেণ্ডি চুদাৰ কথা ভাৱিৱলৈ ধৰিলো।এদিন দেওবাৰ আছিল আৰু সি দুপৰীয়া আহি মোক ক'লে যে বহুত ধুনীয়া মাল এটা কৰি আহিলো।ৰেণ্ডি জনী বোৱাৰী হয় আৰু সি ঘৰটো ক'ত সেইটোও জনালে। মই পাছৰ দেওবাৰটোত যাম বুলি তাৰ পৰা ৰেণ্ডি জনীৰ ফোন নম্বৰটো ল'লো আৰু ৰাতি তাইক চুদাৰ কথা কল্পনা কৰি কেইবাবাৰো হাত মাৰিলো।()
    শনিবাৰৰ দিনা আৱেলি মই বন্ধুৱে দিয়া ফোন নম্বৰটোত মই ফোন কৰিলো.
    হেল্ল (এটি সুৱলা নাৰী কণ্ঠ)
    মই ডি কে ৰোডৰ পৰা কৈছো,আপোনাৰ নম্বৰটো মই বন্ধু এজনৰ পৰা লৈছো।
    লগৰ জনৰ কি নাম?()
    মই বন্ধুৰ নামটো ক'লো আৰু জনালো যে মই তাইক দেওবাৰে লগ পাম নেকি?
    তাই মোক পিছদিনা দুপৰীয়া ফোন কৰিবলৈ ক'লে।

    দেওবাৰে ১১ মান বজাত ৰেণ্ডিজনীয়ে মোলৈ মিচ কল দিলে।লগে লগে মই ফোন কৰিলো আৰু তাই মোক মাতিলে।তাই লগত পেকেট(কণ্ডম) লৈ যাবলৈ ক'লে আৰু ঘৰলৈ যোৱা ৰাস্তাটো কৈ দিলে।()
    অলপ পাছত গৈ মই ঘৰৰ আগফালে বাইকখন ৰাখি সোমাই গ'লো।দুৱাৰ মুখ পাওতেই মোক আহা বুলি মাতিলে আৰু মই মুৰৰ পৰা ভৰিলৈকে ভালকৈ চালো।মিঠা বৰনীয়া এজনী প্ৰায় ৩০-৩১ বছৰীয়া, বোৱাৰী বুলিয়েই ক'ম কাৰন শিৰত অকণমান সেন্দুৰ জিলিকি আছিল।পিন্ধনত এটা স্পৰ্টিং আৰু আঠুলৈকে পৰা এটা পেণ্ট পিন্ধি আছে।মোক ভিতৰলৈ লৈ গৈ আলহি বহা ৰুমটো পাৰহৈ পাছৰ ৰুমটোত বহিবলৈ দিলে।পৰিৱেশটো চালো- ৰুমটোত দুখন বিচনা, এখন ডাঙৰ এখন সৰু,আলনা এডাল,প্লাষ্টিকৰ চকী দুখনৰ সৈতে টেবুল এখন।() মই চকী এখনত বহি ফেন চলি আছিল যদিও বেছিকৈয়ে ঘামিবলৈ ধৰিলো।তাই বিচনা খনতে বহিল আৰু মই তাইক কিমান দিনৰ পৰা এই কাম কৰে সুধিলো। তাই এবছৰ মান বুলি ক'লে আৰু জনালে যে গিৰিয়েক বাহিৰত থাকে আৰু তাইৰ ছোৱালী এজনীও আছে।মই তাইৰ নামটো সোধাত তাই মামু বুলি ক'লে। এনেদৰে দুই এটা কথা পতাৰ পাছত আমি টকাৰ কথা পাতি ল'লো। মই কথা পাতি আছিলো যদিও মনে মনে তাইক কেনেকৈ চুদিম তাকে ভাৱি বাৰিটো ঠিয় হ'বলৈ ধৰিলে।
    তাই মোক বিচনালৈ মাতিলে আৰু তাই প্ৰথমে নিজে পিন্ধি থকা পেণ্টটো খুলি আলনাত থলে।() মইও মোৰ চোলা আৰু পেণ্টটো খুলি ল'লো।তাই এইবাৰ পেণ্টিটো খুলি থৈ বিচনাখনত শুই দিলে।মই তাইৰ কৰঙনৰ চুকলৈ চালো।চুটি চুটি বালেৰে সৈতে এখন সুন্দৰ বুচ।হয়তো চাৰি পাঁচ দিনৰ আগতে চেভ কৰিছিল।()মই বিচনালৈ উঠি তাইৰ কাষতে শুই ল'লো আৰু গাখীৰ দুটা লাহে লাহে মোহাৰিবলৈ ধৰিলো।অলপ পাছত ব্ৰাটো খুলি দিলো আৰু তাই সম্পূৰ্ন নগ্ন হৈ পৰিল। জীৱনত প্ৰথমবাৰ প্ৰাপ্তবয়স্ক নাৰীৰ দেহ চুবলৈ পাই মন ৰোমাঞ্চিত হৈ উঠিল।দুদু দুটা মোহাৰি মোহাৰি মাজে মাজে জিভাৰে নিপোল দুটাত মৃদু কামোৰ দিলো।মুখৰ ভিতৰত নিপোলটো ভৰাই চুপি দিলো।তাইও লাহে লাহে উত্তেজিত হ'বলৈ ধৰিলে।এইবাৰ হাত এখন নুনখনৰ ওপৰত বুলাই দিলো।চুটি চুটি মঠঙা বাল বিলাকে বিন্ধা যেন পালো।হাতেৰে নুনখন মোহাৰি থাকি তাইৰ হাত এখন মোৰ বাৰিটোত লগাই দিলো। তাই বাৰিডাল ধৰি হাত মৰাৰ নিচিনাকৈ অগা পিছা কৰি দিলে।এনেদৰে দহ পোন্ধৰ মিনিট থকাৰ পাছত তাই নোক কৰিবলৈ ক'লে।মই লগত নিয়া কণ্ডমৰ পেকেটৰ পৰা কণ্ডম এটা উলিয়াই তাই মোৰ উত্তেজিত লিংগটোত পিন্ধাই দিলে।()
    মই তাইৰ ভৰি দুখন মেলি গাৰ ওপৰত শুই দিলো আৰু তাইক বাৰিৰ আগটো নুনৰ ফুটাটোত লগাই দিবলৈ ক'লো।তাইও বাৰিটো ধৰি নুনখনত ঘঁহাই ঘঁহাই ফুটাটোত লগাই দিলে।মই লাহে লাহে হেচা দিলো আৰু বাৰিটো ভিতৰলৈ সোমাই যাবলৈ ধৰিলে।অনুমান কৰিলো সোমাই যোৱা ফুটাটো ইমান ঢিলা নহয়।বাৰিটো গুৰিলৈকে সোমাই যোৱাৰ লগে লগে তাই দুখ পাইছো বুলি চিৎকাৰ কৰি উঠিল।মই বাৰিটো লাহে লাহে সঞ্চালন কৰিবলৈ ধৰিলো।মাজে মাজে মাজে খৰকৈ আৰু মাজে মাজে লাহে লাহে।()চুদাৰ লগে লগে নুনৰ পৰা শব্দ ওলাবলৈ ধৰিলে।
    মই এইবাৰ তাইৰ ভৰি দুখন অলপ ওপৰলৈ তুলি মোৰ আঁঠুৰ ওপৰত ভৰ দি চুদিবলৈ ধৰিলো।এনেদৰে কৰিলে বাৰিটো সম্পূৰ্নকৈ বুচৰ ভিতৰলৈ সোমাই যায়। মোৰ চুদনৰ লগে লগে তাইও ওপৰলৈ কঁকালটো উঠাই উঠাই
    দিবলৈ ধৰিলে।মই জীৱনৰ প্ৰথম চুদনৰ মজা ল'বলৈ ধৰিলো। অলপ খৰকৈ মৰাৰ লগে লগে তাই মোৰ দিঙিত দুহাতেৰে ধৰি প্ৰায় ওলমি দিয়াৰ দৰে কৰি মুখেৰে উহ আহ কৈ শব্দ কৰিবলৈ ধৰিলে।মোৰ পানী ওলাব যেন লগাত বাৰিটো এবাৰ বুচৰ পৰা সম্পূৰ্ন উলিয়াই আনিলো। অলপ ৰৈ আকৌ নুনৰ ফুটাত ভৰাই দিলো। নুনখন পানীৰে পিছল হৈ পৰিছিল। অলপ সময় লাহে লাহে কৰাৰ পাছত গতি বঢ়াই দিলো।তাই মোক জোৰকৈ সাবতি ধৰি পিঠিখন মোহাৰি দিলে।মইও দুহাতেৰে গাখীৰ দুটা মোহাৰি দিলো। মোৰ উত্তেজনা চৰম সীমা পাইছিলগৈ আৰু মই তাইৰ ডিঙিটোত সাৱতি ধৰি খৰকৈ চুদিবলৈ ধৰিলো। এনেদৰে অলপ সময় কৰাৰ পাছতে মোৰ মাল-পানী ওলাই গ'ল।হাতেৰে ধৰি কণ্ডমটোৰ সৈতে বাৰিডাল উলিয়াই আনিলো।পৰম তৃপ্তিত মন-প্ৰান ভৰি গ'ল।বাথৰুমলৈ গৈ বাৰিডাল ভালকৈ ধুই আহিলো।ক্ষন্তেক সময় বহি মই গুচি আহিলো।
    ইয়াৰ পাছতো মই তাইক কেইবাবাৰো চুদিলো।()
    পাছত তাই টাউন এৰি এদিন গাৱঁৰ ঘৰলৈ গুছি গ'ল আৰু তাইক লগ নোপোৱা হ'লো।

    (Visited 4,408 times, 437 visits today)
     
Loading...

Share This Page



ভাই ও বোনের চুদাচুদীর গল্পচুদা চুদি কাহিনি வேலைக்காரி காமகதைবউদিকে চোদার কাহানিমিনা চটি/threads/%E0%A4%B8%E0%A5%8D%E0%A4%B5%E0%A4%BE%E0%A4%AE%E0%A5%80-%E0%A4%9C%E0%A5%80-%E0%A4%95%E0%A5%80-%E0%A4%97%E0%A5%81%E0%A4%B2%E0%A4%BE%E0%A4%AE%E0%A5%80-1.208684/বুড়ো মাগী চুদার গল্পகாமக்கதை வேலைக்காரிஆண் காம வெறிsexdosdi.comXxx bacadani bahar nikaliசித்தியீடம் முதல் பால் காமகத ಅವಳ ಮೊಲೆ ಉಂಡುऔरत को मजे देना सेकसि सामुहिकचुत चुदाई की सबसे अच्छी कहानीkamwali ke pasine ki khushbu sex kahani in hindiবোনে সামনে মা ও বউকে চুদাഅമ്മയുടെ പൂറിൽগুদ ফাক করা চটিwww.নাযিকা.মৌসুমীকে.চোদার.কাহিনীஅம்மாவின் முலைப்பால் காமக்கதைஅத்தையும் சித்தி சொத்துக்காக என்னை ஓத்தார்கள் ஓல் கதைகள்ननद बिटिया चुदवाস্যারের সাথে SEX golpoஅக்கா ஊம்பிய மூன்று சுண்ணிகள்पुचची त बुलला Www Xxxমাসি চুদাচিদাxxx ভেজা ভোদা মাল আউটshameless item girls picsதூக்கம் தெரியாமல் sex videosমদন চুদা চুদা চটিbd choti নানাবাৰি,বুছ,কতিNew nonvej storiপ্রাইভেট শিক্ষকের সাথে ছাত্রীর চোদাচুদির চটিWww.বোনের বুনি টিপার গল্পmamiyara otha kathai tamilআচল কে চুদলামsula sex telugu storisవైషూ పూకుతో కధలు.comमेरी चुत को मिला दादाजी का लंडচটি মা তুমি শুধু চুষে দাওভাবির সাথে ফোনে অশ্লীল কথা চটি গল্পকলিকে চোদার গল্পകമ്പിക്കുട്ടന് ലെസ്ബിയന്32 வயது ஆன்ட்டி செக்ஸ் கதைகள்গুদ চোদা গলপதம்பி காம கதைগরম গরম বীর্য ঢেলে দিলামহট মা পারকিয়া চটি গল্পகணவனே கண் கண்ட தெய்வம்-1 செக்ஸ் கதைஊம்ப ஆரம்பித்தார்செக்ஸ்கதைகள் முதலிரவுआईची ने पुच्ची गांड ठोकुन घेतलीআম্মুর পুকটি করলামमामी बरोबर Sex कहानी मराठीतছোট ভাগ্নিকে চুদলাম বাংলা চুটিছাত্রিকে চোদার চটিসাতভাইচম্পা নাটকের পারুলের চোদাচুদি মামীয়ে ললে যৌন সুখபுண்டை மேட்டைக் கவ்வினான்.!লোকিয়ে বউ এর চোদা দেখাदीदी और मम्मी ने एक साथ मेरे से चुदाई करवाईmai chudi pati ke samney nandoi setelugu sex కమిక్స్খিস্তি সহ চুদাচুদি গল্পবড় পাচা চুদা আ ও ইস আ ওকাকি কে চদাহুজুর চুদে দিলোতোর ভোদায় ধোনகர்ப்பிணி பெண்கள் குரூப் காம கதைகள்didi ki chudi dakhi use k bf se sex storysPee suthu nakkum tamil kamakathaiদাদু ও মার চুদাচুদি দেখার গল্পAunti ke sath jua me jeet kr chudai8coins.ruচোটি বাড়ির বংশধরপিসিকে চদামায়ের গুদ চাটা চটিகன்னி புண்டை திருவிழாबहन चूत forumஅம்மாவினுடைய மூத்திரம் குடிக்கும் மகன் காமகதைকাকোল্ড চোটি গল্পatya ani mi sex kahanitelugu amma kuka sex storese comখালার সাথে চুদাচুদির গল্পগান বাজিয়ে চুদা চটিগুদে ভিতরে হাত porn video అక్క బావ xossipyবাপ মেয়ের চোধাচুধি গলপ পড়বजेल मे चुदाई स्टोरीnurse thoppul kathaigalTamil akka sithi mulai paal kudikkum kamakadaikalবৌকে চুদা চুদীकुतिया को चोदकर गर्भवती कियाಕೆಯ್ಯುವ ಕತೆಗಳು