Mo Bedhei Mamu Jhia Bhauni Ku Kumudini - ମୋ ବେଧେଇ ମାମୁ ଝିଅ ଭଉଣୀକୁ କୁମୁଦିନୀ

Discussion in 'Odia sex stories' started by 007, Jul 19, 2017.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    //krot-group.ru ହାଏ, ମୁଁ ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟି, ଆପଣଙ୍କ ଭାଉଜ, ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଯୌନ କାହାଣୀ ଟିଏ ସହ ଆମରି ଭାଉଜ.କମ ରେ | ଆଶା କରୁଛି ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ | ଭାଉଜ କଥା ଏମିତି ମଝିରେ ମାନେ ପକାଉଥିବାରୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ | ସାରା ଓଡିଶାରେ ସବୁରି ଆଦର ହୋଇପାରିଥିବା ଭାଉଜ.କମ କେବଳ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଭଲ ପାଇବାରୁ ଏତେ ଆଗକୁ ଆସି ପାରିଛି | ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ନିଜ କାହାଣୀ ଆମ ପାଖକୁ ଏମିତି ପଠାଉଥାନ୍ତୁ |
    ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଜିର କାହାଣୀ ଉପରକୁ ଯିବା | କାହାଣୀ ଟି ମୁ ଶୁଣିଥିବା କଥାକୁ ନେଇ ଜଣେ ଗେଲ୍ହା ଦିଅର ଙ୍କର ଯିଏ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ତେବେ ତାଙ୍କରି ମୁଖରୁ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି |
    ମୁଁ ଜଗଦେବ, ମୋର ବୟଷ ୨୩ ବର୍ଷ | ମୁଁ ବାଙ୍ଗାଲୋର ରେ ରୁହେ, ମୋ ମାମୁ ଝିଅ ଭଉଣୀ କୁମୁଦିନୀ, ନା ଟା ପୁରୁଣା ଲାଗୁଚି ସିନା ସେ ଭାରି ମର୍ଡନ, ହେଲେ ତାର କେହି ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି | ପିଲା ଦିନୁ ଆମର ସେତେ ଘନିଷ୍ଠତା ନଥିଲା, ହେଲେ ପୂର୍ବ ଥର ପିକନିକ ରେ ତା ସହ କିଛି କଥା ବାର୍ତା ପରେ ସେ ପ୍ରାୟ ମୋ ପାଖକୁ କଲ କରେ | ମୋ ସହ ସବୁ କଥା ହୁଏ, ମୋର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି କି ନାହାନ୍ତି ସେ ପଚାରିଲା |
    ମୁଁ ତାକୁ କହିବାରୁ ସେ ଆସିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଗଲା ପୁଣି ଦୁଇ ଦିନ ଆଗରୁ ଆସିଲା | ମୁଁ ମଂଗନ ଦିନ ପହଂଚିଲି | ସେ ଦିନ ସେ ଟିକେ ମୋ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରହିଲା | ବାହାଘର ରାତି କୁ ଆମେ ସବୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାନେ ଠିଆ ହୋଇ ବାହାଘର ଦେଖୁଥିଲୁ | ମୁ ଠିଆ ହୋଇ ହୋଇ ହାଲିଆ ହୋଇଗଲି | ସେଠି ପାଇଁ ଛାତ ଉପରୁ ତଳକୁ ଆସିକି ବାର ପଟେ ମୁତିବାକୁ ଯାଇଥିଲି | ମୁଁ ମୁତିକି ଫେରି ଆସୁଥାଏ | ଏତିକି ବେଳେ ମୋ ସାମ୍ନାରେ କୁମୁଦିନୀ ଆସି ଠିଆ ହୋଇଗଲା | ମୁ ଦେଖିକି କାବା ହୋଇଗଲି | ସେ କହିଲା ଭାଇ ଟିକେ ଠିଆ ହୋଇଥାଅ ମୁ ବାହାରକୁ ଯିବି ମୋତେ ଦ୍ୱାରା ଲାଗିବ | ମୁଁ ସେଠୁ ଦୁଆର ମୁଁହରେ ଠିଆ ହେଲି ଆଉ ସେ ବାରି ପଟକୁ ଗଲା | ଟିକେ ପରେ ସିର. ସିରର..... ଶବ୍ଦ ହେଲା କୁମୁଦିନୀ ମୁଟିବାର ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତିନଗେଇଲା, ଝିଅ ପିଲାଙ୍କ ଏ ସବୁ କଥାରେ ଏମିତି ହିଁ ହୁଏ |
    ମୋ ମନରେ ଟିକେ ଖରାପ କଥା ଆସିଲା | ମୁଁ ଟିକେ ଗରମ ହେଇଗଲି, ପୁଣି ସେ ଆସିଲା ଆଉ ଚୁପଚାପ ଚାଲିଲା | ମୁଁ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଚାଲିଲି ପଛେ ପଛେ | ଆଉ ଟିକେ ଆଗରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଆର ଥିଲା | ସେ ଦୁଆର ପାଖକୁ ସେ ଯାଇ ଟିକେ ଉଣ୍ଡି ଦେଲା ପୁଣି ପଛକୁ ଆସି କବାଟ କୁ ଟିକେ ଆଉଚେଇ ମୋତେ ଦେଖିଲା | ମୁଁ ଆଖିରେ ଠାରିଲି, ସେ ଭାରି ସେକ୍ସି ଚାହାଁଣୀରେ ପାଖକୁ ଆସିଲା ଆଉ ମୋ କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖିଲା ତାର ଦୁଇ ବହୁ ମୋ କାନ୍ଧରେ ପଡିଲା ଆଉ ମୁଁହ ସିଧା ମୁଁହ ସହ ତାର ଓଠ ମୋ ଓଠରେ ଲଗେଇ ଆଣିଲା | ମୋତେ ଲାଗିଲା କେହି ଆସୁଛି ଭଳି, ତେଣୁ ତା ଠାରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇ ପଛକୁ ଚାଲିଗଲି ପୁଣି ବହନ କରି ବାରି ଆଡୁ ଆସିଲା ଭଳି ଅଭିନୟ କଲି |
    ମାଇଁ ଆସୁଥିଲେ, କୁମୁଦିନୀ କୁ ଦେଖି କହିଲେ କଣ କିଲୋ ଏଠି ଠିଆ ହୋଇଛୁ | କୁମୁଦିନୀ କହିଲା ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲି ତା | ତା ପରେ ମାଇଁ ବାହାରକୁ ଗଲେ ଆଉ କୁମୁଦିନୀ ଆଗେ ଆଗେ ଯାଇ ଟିକେ ରହିଲା ସେଠି ଗୋଟେ ଗହ୍ୱମୁରି ଘର ଥିଲା | ସେଠି ସେ ମୋତେ ଭିଡିକି ଭିତରକୁ ନେଲା, ଭିତରେ ମିଆଁଉ .. କରି ଗୋଟେ ବିଲେଇ ବାହାରି ଆସିଲା ଆମେ ଦୁହେଁ ଡରି ଗଲୁ | ପୁଣି ଭିତରୁ ସେ କବାଟ ବନ୍ଦ କଲା |
    ମୋ ବେକକୁ ଧରି କିସ୍ସ କରିଲା | ମୋତେ ସତରେ ଭାରି ଡର ଲାଗୁଥିଲା ହେଲେ କିସର ମଜା ନେଇକି ତା ଓଠକୁ ମୁଁ ଚୁସି ଚାଲିଲି | ପୁଣି ଛାତି ଡରରେ ଧପଧପ ହେଲା ମୁଁ ବାହରିକି ଆସିଗଲି | ପୁରା ରାତି ବାହାଘର ଦେଖିଲି | ସକାଳ ହଉ ହଉ କାନ୍ଦ କଟା ଚାଲିଲା, ମୋ ମାଉସୀ ଝିଅ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଧରି କାନ୍ଦିଲା, ଗାଡ଼ିରେ ବସି ସାରିବା ପରେ, ତାକୁ ବିଦାୟ ଦେଇ ଆମେ ସବୁ ହାଲିଆ ହୋଇ ଶୋଇବାକୁ ଜାଗା ଖୋଜିଲୁ | ମୋତେ ଭାରି ହାଲିଆ ଲାଗୁଥିଲା | ଫ୍ୟାନ ପବନ କୁ ଚାଦର ଘୋଡେଇ ହୋଇ ଶୋଇଥିଲି ସେଠି ମୋ ପାଖରେ କିଛି ଛୋଟ ପିଲା ସୋଇଥିଲେ | ମୋ ନିଦ ଯାଇ ଦିନ ୧୦ ତା ବେଳକୁ ଛାଡିଲା |
    ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖିଲି ମୋ ପାଖରେ କୁମୁଦିନୀ ଆସି ଶୋଇଛି | ତାର ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ନଥିଲା | ଗୁଡ଼ାଏ କୁଣିଆ ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ ଆଉ କିଛି ଆମ ଭଳି ଥିଲେ ସଜ ମଡ଼ାଣ ଦେବାକୁ ଯାଇ ଝିଅ ଘର ଦେଖିବା ପାଇଁ | କୁମୁଦିନୀ ମଧ୍ୟ୍ୟ ସେଥିପାଇଁ ଥିଲା | ସଞ୍ଜ ବେଳକୁ ମୁଁ ମୋ ମାଉସୀ ପୁଅ ସହ ବାହାରେ ବୁଲା ବୁଲି କରି ଫେରିଲି | ସେତେବେଳେ ଆସି ଦେଖେ ତ, କୁମୁଦିନୀ ଖଟ ଉପରେ ଗଡୁଛି ଏମିତି ଲାଗିଲା ଯେମିତି ମୋବାଇଲରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଚି, ଏବେ ରେଲିଆନ୍ସ ଜିଓ ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ତ ଅନ ଲାଇନ ଗୀତ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ହେଲେ ସିଏ କଣ କରୁଛି ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ମୁ ଦୁଲକି ତ ମୁଂହାରୁ ଚାଦର ଭିଡି ଦେଲି |
    ଦଡବଡ ହୋଇ ଉଠି ପଡିଲା ଆଉ କହିଲା କୁଆଡେ ଯାଇଥିଲା ଏତେବେଳ ଯାଏଁ | ମୁ କହିଲି ବୁଲୁଥିଲୁ | ସେଠୁ ସେ ମୋ ମୋବାଇଲ ଲକ କରି ବାରି ଆଡେ ଗଲା | ମୁଁ ଡାଉଟ କରି ତା ମୋବାଇଲ ଲକ ଫିଟେଇ ଦେଲି ଆଉ କଣ ଆପ୍ଲିକେସନ ଓପନ ଅଛି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ଝିଅ ଗିହା ଗେହିଁ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିଲା | ମୁଁ ଚୁପକେ ସେଠି ଶୋଇଲି ଆଉ ତାର ଭିଡିଓ ଦେଖିଲି | ସେ ଆସିଲା ଆଉ ମୋତେ ଏମିତି ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲା ଆଉ ମୋ ହାତରୁ ମୋବାଇଲ ଭିଡି ଦେଖିଲା | ମୁଁ ମୋବାଇଲ ବୁଲେଇଦେଲି ପେଲା ପେଲି ଚାଲିଥାଏ | ସେ ବୁଝିଗଲା ମୁଁ ଯଂଇଦେଲି ବୋଲି | ସେ ଟିକେ ଲାଜେଇଗଲା ଆଉ ତା ଛାତି ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା | ପାଖରେ ଅନ୍ୟ ମାନେ ଥିଲେ ନହେଲେ ବୋଧେ ତାକୁ ମୁଁ ସେଠି ବିପି ଦେଖିକି ପେଲି ପକେଇଥାନ୍ତି | ସଞ୍ଜ ନାଇଁ ଆସି ରାତି ହେଲା | ମୁଁ ବିପି ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଲେଇ ରଖିଥିଲି ମୋତେ ଗେହିଁବାକୁ ଭାରି ଇଛା ହେଲା | ମୁଁ ଟିକେ କୁମୁଦିନୀ ମୁଁହକୁ ଦେଖିଲି ସେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ମୋତେ ଚାହିଁଲା , ପୁଣି ମୁଁ ଛାତ ଉପରକୁ ଏକା ଚାଲିଲି ମୋ ପଛେ ପଛେ କୁମୁଦିନୀ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଆସିଲା |
    ମୁଁ ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସୁଆଁଳୁଥାଏ | ସେ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ସାଇଡ ହୋଇ ଠିଆ ହେଲି ଆଉ ସିଏ କହିଲା କଣ ହେଲା | ମୁଁ କହିଲି କେବେଠୁ ତୁ ଏମିତି ଭିଡିଓ ଦେଖୁଚୁ | ସେ କହିଲା କଣ ତମେ ଦେଖୁନ କି ? ମୋ ଆଗରେ ଭଦ୍ର ଦେଖାଅନି, ସମସ୍ତେ ଏସବୁ ଦେଖନ୍ତି କାହିଁକି ନା ମଜା ଲାଗେ | ତମର ଏବେ କଣ ଇଛା ହଉଚି ମଧ୍ୟ୍ୟ ମୁଁ ଜାଣି ପାରୁଛି | ମୁଁ କେତେ କାହାଣୀ ପଢିଛି ପୁଅ ପିଲା ମାନେ କେମିତି ଛଳନ୍ତି ମୁଁ ଜାଣିଚି | ଏବେ ତମର ଗରମ ହେଇଜିବଣି ନା ହା.. ହା . ହାହା..
    କୁମୁଦିନୀ ର କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡି ଆଣି କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲି ତା ସହ ତା ଓଠକୁ କଷିକି ଚୁମିଲି ତାର ଦୁଧ ରେ ହାତ ରଖି ଧୀରେ ଧୀରେ ଦଳିଲି |
    ସେ ଉତେଜନା ରେ ମୋତେ ଜୋର କରି ଜାବୁଡି ଧରିଲା | ମୁଁ ତାର ଟପକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ବ୍ରାକୁ ଟେକି ତ ଦୁଧ ଚାଟିଲି | ତା ଦୁଧ ନିପୀଲ କୁ ମୁଁ ଚୁସି ଚାଲିଲି ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା | ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ନିଆଁ ଲାଗିଲା | ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ତା ତଳ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ନାଡ ଖୋଲିଲି | ତ ଚଡ଼ିକୁ ସେ ତଳକୁ କଲା ଆଉ ଠିଆ ଠିଆ ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭର୍ତି କଲି | ତା ବିଆ ଟାଇଟ ଥିଲା ବଡ କଷ୍ଟରେ ମୁଁ ତାକୁ ତଳେ ଗଡେଇ ତ ବିଆରେ ଭର୍ତି କଲି | ଯେତିକି ପଶିଲା ସେତିକି ରେ ପସେଇ ମଜା ନେଲି, ସତରେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସିଲା | ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କେବେ ଆଉ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରିଛି କି ନା ହେଲେ ସେ ମନ କଲା ଆଉ କହିଲା ନିଜେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଭର୍ତି କରି ଅନେକ ଥର ମଜା ନେଇଛି | ତ ବିଆ ସେଠି ପାଇଁ କିଛିଟା ମେଳି ରହିଲା | ସେ ଉତେଜନା ରେ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା | ମୁଁ ସେମିତି ତ ବିଆରେ ପେଲି ଚାଲିଥିଲି | ଆମେ ଗଡି ଗଡି ଗୋଟେ ପାଣି ଜାଗା ଆଡକୁ ଗଡି ଗଲୁ ତାର ପଛ ପଟ ଓଦା ହେଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଟିକେ ଓଦା ହେଇଗଲି ପୁଣି ଗଡି ଗଡି ଆସିଲୁ, ଏମିତି ଗଡି ଗଡି ମୁଁ ତାକୁ ଗେହୁଁ ଥିଲି |
    ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ ପିଚ ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା | ମୁଁ ହାଲିଆ ହୋଇଗଲି ପୁଣି ତା ଦୁଧ ଦଳିକି ନିପୀଲ ଚୁସି ଚୁସି ମଜା ନେଲି | ସେଠୁ ମୁଁ ଆଉ ସେ ଉଠିଲୁ, ତା ଡ୍ରେସ ଓଦା ହେଇଥିଲା | ମୁଁ ଆଗେ ଆଗେ ଚାଲିଗଲି | ପୁଣି ନେକ୍ସଟ ଦିନ ପ୍ଲାନିଂ କରିଲି | ଆଉ ଯାହା ହେଲା ମୁଁ ପରେ କହିବି..

    ------------------- Read Hindi Sex Kahani OnOdia sex stories READMore from my site
     
Loading...

Share This Page


Online porn video at mobile phone


पडोस वाली दीदी ने चुदाई सिखाईपैंटी के अंदर हाथ डाल दीওহ চুদতে কত মজাbangla choti: দুধ খাওয়া আন্টির বুকেরமாலா பாத்ரூம் அம்மண படம்दीदी को जमकर चोदाಮೂಲೀ ತುಲುathai thevdiyala otha kamakadhaigalবাংলা চটি বয়স্কো মাগীরதுமை Photo xxxமாணவர்கள் காமகதைxx.hot.pottv.hot.khine.hinde Tamil sex அக்கா அம்மா மகன் இரவுகள் sexकामिनी भाबी कीचुत चुदाईதங்கையின் பாவாடை தாவணி காம கதைகள்சித்தி முலை புண்டை படங்கள்लवडा चोखायलाഅമ്മ ഉറക്കം കമ്പിଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ গৃহবধুর উন্মুক্ত গুদ চটিবড় বড় দুধওয়ালি বান্ধবীকে চোদাxn xx മലയാളം ചരക്ക് കൾஇந்தியன் அம்மா குண்டி அடி வீடியோচুদার.সময়.মাল.বের.হয়.কম.நண்பனின் தங்கச்சியா கட்டி பிடிச்சுWww.xxx পুলিশের বউকে চুদার গল্পmaa ko chowk mai pesab krte dekha fir chodaमै मस्त होकर लंड को दांत से काटने लगीperiya mulai kal sex videoকাল রাতের বাংলা X videosवसलीनkudumbathinar ool pajanaiমা ও পুরোহিতের বাংলা চটিবাবা আমাকে গোসল করাতে গিয়ে আমার দুধ টিপলোচুদি চাদি গল্পpondai suwadhiಶೂಟಿಂಗ್ ಸೆಟ್ಟಿನಲ್ಲಿ ಹಾರ್ಡ್ ಶಾಟ್Marathi.65.sal.aunty.sexkathaமுடங்கிய கணவனுடன் ஸ்வாதியின் வாழ்க்கைমাসি চোদাকামিনীর সংসার বাবা মেয়ের চটি বাংলাతల్లి కొడుకు ల మధ్య జరిగిన రతిதங்கையின் காம வெறி கதைகள்पहले मैं चूदूँगीsex baba antarvasna threadচুদাচুদি গলপvntik sudilu asomiya sex storyবাংলা চটি গল্প বিধবা মা ছেলের ঠাপে চিৎকার করে খিস্তিআমার আম্মুর ফিগার পাছা ছবিhaweli xossipyசிந்து ஆண்டி சூத்தை நக்கும் கமாகதைகள்என் சுன்னியை பார்த்து அவள்বৌদির চুদাচুদির কাহিনিலதா காமகதைচটি গল্প পুকেরে ফেলে চুদাচুদিలెక్చరర్ దెంగుడుMummy ki kambal me chudaiடீச்சர் கூதில pool விட்டு aattum வீடியோசூத்த காட்டுடிசித்தி சமயல் முலை சூப்பர் டி வாடி காமXxx videos bhai ne tange uthayiগুদে ডবল বারা গল্পబావ నా పూక అక్క పూక కలిపి దెంగాడుমা বউ ও বোনের পরকিয়া চটি গল্পঅসমীয়া মধ্য বয়সৰ মানুহৰ যৌন কাহিনীপ্রথম চুদা তাই রক্ত বের হচ্ছে তুমি চুদো জরে জরেसेक्सी आंटी की चुतmaka pundaiमराठी लहान बहिणीची चड्डी सेक्सনায়িকাদের পাছা দিয়ে রস পরে এমন ।xxxமுடங்கிய கணவனுடன் சுவாதியின் வாழ்க்கைfuffi ko chudwate dekha Bandhobi Latest Chotiব্লাউজের হুক খুলে চোষানিচ থেকে গুদ উচিয়ে তল ঠাপ দেয়াவிக்ரம் காமகதைমধ্য বয়সী আন্টি কে চুদামা.মাসিকে.চুদাচুদি.করা.যাইआईला झवतानाಅಪ್ಪ ಅಮ್ಮ ನ ಕಾಮ ಕಥೆಗಳುపల్లవి పూకు పచ్చడి దెంగుడు కధలు.ఇన్নতুন চুদার চটিWww mrathi xxx cavt kathaडाँकटर XXX फोटोजपहेली बार चुतमे लडंஅம்மாவை வெறிகொண்டு ஓக்கும் மகன்ఎత్తైన గుద్దমার লাল বডিস জেঠু চটিvetil velaikari kundi parthu sex kathaikalমামানির সাথে সেস্ক এর চটি